Hakkımızda

Hakkımızda

TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK TOPTAN SATIŞ FİYATLARI İLE PERAKENDE SATIŞ YAPAN KOZMETİK SİTESİ
Güzellik ve parfüm için yapılan yenilikler insanlara mutluluk verir. Bunu biliyoruz ve sizi aradığınız tüm kişisel bakım ve parfüm ürünleri için mağaza mağaza dolaşmaktan kurtarıyoruz. Artık tek bir mağazadan üstelik evinizin rahatlığında aradığınız her şeyi uygun fiyata bulmanız MY KOZMETİK ile mümkün.

Tüm kozmetik ürünleri %100 orijinaldir. Dürüst bir satış politakası ile çıktığımız bu yolda müşterimizin bizlere olan güvenini kazandıktan sonra çok doğru bir nokta olduğumuzun tekrar sizler sayesinde farkına vardık. Herşeyden önce müşteri memnuniyeti ile çalışmayı My Kozmetik ailesi olarak kendimize ilke edindik.

MY KOZMETİK İLE İHTİYACINIZ OLAN KOZMETİK ÜRÜNLERİNİ EN UYGUN FİYATA ALIN;

BİZLERİ TERCİH ETTİĞİNİZ İÇİN FAZLA NEDENİNİZ OLABİLİR.

-Siparişlerinizin tümü tedarik yöntemi ile değil stoklarımızdan satışa sunuyoruz.
-Siparişleriniz aynı günde kargolanır Yurtiçi Kargo firmasına teslim edilir.
-Siparişlerinizde eski tarihli ürünler asla gönderilmez ,toptan satışımızda bulunduğu için ürünler sürekli sirkülasyon halindedir.
-Siparişlerinizde bir sorun yaşanır ise müşteri hizmetlerimiz sürekli sizlere hizmet sağlayabilecek altyapıya sahiptir.
-Ürün çeşitliliği konusunda bir kozmetik mağazasında bulunan tüm ürünler bulunur. Perkande mağazamızda bulunduğundan dolayı müşterimizin ne tarz ürünleri istediklerini çok iyi biliyor ve sürekli stoklarımızda bulunduruyoruz.
-Bir ürünü almaya karar vermek maalesef yeni yaşam düzeninde yeterli değil. Yoğun hayatlarınızda bir de o ürünü alabilmek için nerede bulabileceğinizi bilmeniz , vakit ayırmanız ve böylece başka bir işinizden fedakarlık etmeniz gerekiyor. Peki ya istediğiniz cilt bakım ürünü ya da yeni çıkan bir ruja zaten sürekli hayatınızda olan bilgisayarınızdan ulaşabilseydiniz  ve 3 gün içerisinde elinizde olsa güzel olmaz mıydı? Böylece alışverişe ayırmak zorunda kaldığınız tüm vaktinizi sevdiklerinizle geçirebilirsiniz.

BİZ KİMİZ

MY KOZMETİK ; kişisel bakım ve kozmetik sektöründe 25 senedir toptan satış yapan, 3 senedir de  perakendecilik ve e ticaret satışı yaparak hizmet vermekteyiz.mykozmetik.com.tr online alışveriş tutkunlarına en güvenilir ve hızlı hizmeti sunmak için kurulmuştur. Kuruluştaki amacı doğrultusunda tüketicilere kozmetik sektöründe son trend ürünleri en uygun fiyata ve en kısa sürede tedarik edip ulaştırmayı ilke edinmiştir.

Toptan fiyatına perakende satışa sunduğu için en iyi fiyat Garantisi sunar. Müşteri memnuniyeti en önemli gayesidir.

Keyifli Alışverişler Dileriz.